- SEGA Amusements a QubicaAMF se strategicky spojily a rozšířili služby pro volný čas -

 

Spojení mezi SEGA Amusements a QubicaAMF zatřáslo volným časem a zábavním průmyslem se svěží myšlenkou, rozsáhlým prodejem systému a náhradní produktovou řadou.

6. července 2011 – SEGA Amusements Europe Ltd. a QubicaAMF Worldwide, dva z největších dodavatelů zábavních a bowlingových vybavení na světě, hrdě oznamují začátek právě vytvořeného strategického spojení. Tato fúze mezi dvěma dodavateli bude posilovat pokrytí v distribuci a dělat reklamu investorům s rozšířenou produktovou nabídkou zahrnující kompletní zábavní řadu fungující na vhození mince, bowlingové produkty a údržbu.

Obě velké značky nabízející dvě odlišná odvětví mají jeden společný cíl, udělat investory úspěšnými s navrženou nabídkou produktů, pobavit spotřebitele a opakovaně prorazit v podnikání. Spojení mezi QubicaAMF a SEGA bude posilovat prodej systému za předpokladu lokální distribuce zaměřené v Evropě a Rusku a bude oběma společnostem poskytovat nabídku expandující produktové řady.

Obě strany se rozhodly začít s novou zkušeností SEGA-QubicaAMF. “Strategické spojení, které jsme stvořily s QubicaAMF je další příklad naší práce s nejlepší světovou značkou v zábavě a zábavním odvětví.” Paul Williams, COO of SEGA Amusements Europe řekl: “Jsme nadšeni možností pracovat s týmem QubicaAMF a touto velikou obchodní příležitostí darovanou oběma společnostem, společně s mnoha potenciály výhod, které přineseme našim spotřebitelům a partnerům. Mezi oběma společnostmi máme rozsáhlé pokrytí napříč naším prodejním teritoriem a schopností nabídnout kompletní dozor splněných závazků v zábavě a bowlingu.”

Ron Wood, víceprezident QubicaAMF, pro mezinárodní obchod a servis, “Toto spojení je perfektní příklad jak obě společnosti SEGA a QubicaAMF mají společný náhled na způsob jak posílit náš prodej a nabídku systému v evropských a ruských obchodech. Je velmi důležité, že toto spojení zabezpečuje, aby naši investoři a partneři ve volnočasových oborech měli přístup ke kompletní řadě produktů a možností servisu, upevnit pozici jejich úspěšnosti v zábavě a bowlingu.”

Spolupráce mezi těmito dvěma společnostmi, SEGA a QubicaAMF, pomůže zjednodušit propojení koncepce obchodu se zvýšeným prodejem systému. Bude jednodušší využít výhody prodeje a nabídnout investorům rozsáhlou a kompletní produktovou řadu s cílem rozšířit  jejich podnikání a dosáhnout lepších obratů.

O SEGA Amusements Europe Ltd:

SEGA Amusements Europe Ltd. vyvíjí a distribuje zábavní hry, nezvyklé hry, dětské výrobky, simulátory a atrakce pro Evropu, Rusko a Střední východ. SEGA výrobky jsou hrány miliony lidmi po celé zeměkouli každý den a to se zrcadlí historii jako neměnné v zákazníkově poptávce. SEGA Amusements Europe Ltd. předkládá rozvoj v podnikání v nových a neobjevených oblastech, zatím co poskytuje ten nejlepší zákaznický servis a technickou podporu. Více informací naleznete www.segaarcade.co.uk.