QubicaAMF posouvá svůj Multi Media systém (MMS) na vyšší úroveň     -

 

 

16.září 2011 (Mechanicsville, VA) – QubicaAMF, přední výrobce bowlingu a zábavních produktů, s potěšením oznamuje vydání nového multi mediálního systému (MMS). Systém umožňuje bowlingovým centrům poskytovat zákazníkům informace v reálném čase, jako jsou ceny a nabídky, pořadníky, ligy a reklamy, aby se udržela informovanost pro zákazníky a zlepšila se úroveň zákaznických služeb. Aktualizované funkce v novém MMS se řídí pokročilou technologií a nabízí výrazně lepší grafickou úpravu a několik vylepšených funkcí, jejichž cílem je pomoci majitelům zacílit na jejich zákazníky.

Poháněný průmyslovou kvalitou hardwaru a obsahující HD technologie. MMS, je chytrý způsob pro majitele bowlingu, jak komunikovat se svými zákazníky. Zdokonalené grafické kvality a informační uspořádání umožňuje centrům zobrazení více informací pro zákazníky v oblíbeném formátu.

Bylo přidáno mnoho důležitých funkcí. Například, vlastníci mohou vytvářet a předvést své vlastní video reklamy se zvukem a přechodovými efekty. Zvuk na celé obrazovce televizoru a obraz v obraze (PiP) umožňují zákazníkům sledovat televizi v baru, zatímco status na jejich pořadníku je stále aktualizován. Automatické přepínání obsahu bowlingových center dává možnost přepínat mezi více položkami, které jsou zobrazené na stejném výstupu MMS, dovolující jednomu monitoru, aby střídavě informoval hráče o jejich pořadí a ceně. 

"Náš nový Multi Media systém byl navržen speciálně pro potřeby provozu bowlingového centra, má vliv na celkovou integraci se systémem Bowler Entertainment a Conqueror Pro," uvedl Mirko Venturi, skoringový a  produktový manažer QubicaAMF. "To přináší několik vylepšení oproti předchozí verzi, představuje vysokou definici grafického zpracování, poháněný průmyslovou kvalitou hardwaru, za předpokladu vynikající spolehlivosti spolu se zaměřením na speciální upgrade, který zvýhodňuje stávající zákazníky. Tato nová verze MMS pokračuje v tradici QubicaAMF v neustálém  zlepšování a inovací, které pomáhají řídit úspěch u našich zákazníků. "

 

QubicaAMFs Multi Media System je plně integrován se systémem Bowler Entertainment System (BES) a Conqueror Pro Center Management System nabízí snadnou instalaci, spolehlivost a vynikající pružnost.